Új hozzászólás Aktív témák

  • Galahed

    senior tag

    Sziasztok!

    Végigolvastam az összefoglalót, a hozzászólásokban rákerestem a szóbajöhető tipusokra, de nem tudok érdemben dönteni, révén nem értek hozzá...(de legalább jó támpontot adott, hogy kb milyen irányba keresgéljek)

    Amihez kellene: iMac 2011 mid 21.5"

    Jelenleg elfoglalt terület a HDD-n: 110GB, ami sokkal nem lesz nagyobb, mivel NAS-on tárolom az adatokat, fényképeket. Ezért 1 kivétellel a 240-256GB SDD-ket nézegetem.

    Átlagos otthoni felhasználásrakell, parallelel WIN7 fut még rajta. Internet, képfeldolgozás, webfejlesztés stb)

    A rendelkezésre álló pénzösszeg kb 30-40ezer forint, a lentebb felsorolt tipusok beleférnek:

    Szerintetek ezek közül melyi lenne jó vétel? (az árakat csak tájékoztatásul irtam, nem az alapján szeretnék választani.)
    Tapasztalt emberkék véleményét várnám, hogy jól tudjak dönteni. (vagy nem mellényúlni..) persze ezekkel kb "egyenrangú" tipust is szivesen vennék- meghallgatnék, ha elsiklottam volna felette...

    1. 256GB Samsung 850 PRO 40.890 Ft
    2 .250GB Samsung 850 EVO 31.290 Ft
    3. 240GB ADATA SX930 XPG 30.890 Ft
    4. 525GB Crucial MX300 39.190 Ft

    Néztem még GoodRam-ot, Kingston-t de amelyik tetszik az jelenleg nem elérhető...

    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák