Új hozzászólás Aktív témák

  • sznyunyi

    tag

    Sziasztok!
    Kinéztem pár ssd-t, a véleményetekre és javaslatotokra lennék kíváncsi, melyiket érdemesebb megvenni.
    Kingston V300 120GB, Crucial M500 120GB, A-Data Premier SP610 128GB, Kingston HyperX Fury 120GB és SanDisk 128GB SSD G25
    Az V300ról itteni fórumozó azt mondta, hogy nem ajánlott termék... Bár a fórum listájában szerepel bizonyos feltételekkel, de hát ezt honnan is tudnám előre, hogy milyen belsővel rendelkezik, míg ki nem próbálom. Az M500 is szerepel a listán, azonban annak az írási sebessége kicsit aggaszt. Ugyan ez az aggodalmam az A-Dataval és a HyperX Furyval is (írási sebesség). A SanDisknek ellenben jó az írása is, viszont nem szerepel a listán, ezért is kérdeznélek benneteket, hogy érdemes-e vele foglalkozni? (Esetleg nyugtassatok meg, hogy nem annyira mérvadó szempont az írási sebesség, mint amennyire én azt gondolom!) Nem szeretnék túl mélyen a zsebembe nyúlni, de 1-2 ezer forint plusz megéri, hogy jó darabot válasszak. 18 Mátyás a határ, ezért is nézegettem ezeket. Használtan nem szeretnék venni, inkább megmaradok annál, hogy szűz darabbal indítok.
    Válaszaitokat és az ötleteket előre is köszönöm!! :R

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák