Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz kali #5736 üzenetére

    azért érdemes körbenyalni ezt az új linksys by cisco sorozatot, mert nem sikerültek a legfényesebben. én spec beszoptam egy wag160n-el. szépen kiderült róla, h brutális betegségekkel küszködik, kb. a 2. héten előjött minden, amire a fórumokon panaszkodnak. a qos egy gagyi, a dhcp server bugos, olyan alap dolgok hiányoznak, amit elvárnék ennyi pénzért, wifi oldalról meg egy rémálom az egész, win hack sem segített. fenének sincs kedve 2-3 naponta kihúzgálni. az új dizájn miatt melegednek is rendesen. maxra pörgetve a wifit, szépne fagyogatott, de néha szimpla használat mellett is újraindult.
    tudom, tudom, akinek itt van linksys, az dicséri. de azért érdemes beírni a gugliba h linksys crap, és csodálkozni a rengeteg találaton, mióta a by cisco rákerült. volt egy jó sorozatuk, oszt most ebből élnek.
    pl. http://www.amazon.com/review/R344PEPAM4Q7B9
    részemről leírtam őket. kicsit a zsebembe nyúltam, hétfőn megjön a draytek vigor 2110n meg egy dlink 321 modem, pedig jobb szerettem eddig az egybe cuccokat. tisztább, szárazabb érzés :DDD . oszt ha ezzel is csak a baj lesz, akkor beveszek egy vödör xanaxot. vagy megüt a guta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák