Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz MaCS_70 #90918 üzenetére

    "a TP-Link budapesti raktárából (Közraktár utca 30., harmadik emelet) került hozzám."

    Ezt én is tapasztaltam.
    Magyarra lefordítva: A TP-link forgalmazza a Mercusys termékeket.
    Ez azt jelenti, hogy a TP-link szállítási és raktározási kapacitásait használják költségtakarékosságból, de nem jelenti azt, hogy a tulajdonosok között bármiféle összefüggés van.

    Az sincs kizárva, hogy a TP-link OEM-ként állítja elő a Mercusys álltal tervezettt eszközöket, de ez továbbra is csak egy gazdasági együttműködés 2 független cég között.

    Azzal, hogy a pillanatnyilag nevenincs Mercusys-t a már bejáratott TP-link márkához kötjük, gyakorlatilag gerilla marketinget végzünk, megtévesztjük a vásárlókat.

    Eddig semmi konkrét infot sem találtam a Mercusys tulajdonosi hátteréről. A korábbi hivatkozás, hogy a Mercusys és TP-lnk is ugyanabban az irodaházban müködik, megintcsak nem köti őket tulajdonosi kapcsolatba.
    Költői tulzással ez olyan, mintha azt állítanánk, hogy egy 10 emeletes panelház minden lakója rokonságban állna a többiekkel, hiszen ugyan az a lakcímük, az emelet ajtó kitételt leszámítva.

Új hozzászólás Aktív témák