Új hozzászólás Aktív témák

  • asus1

    aktív tag

    Sziasztok,

    Van egy Asus AX92U routerem.
    Váltani szeretnék más márkára.
    Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, viszont sajnos a dc csatlakozója 4.0x1,35mm és hifi miatt rá szeretném dugni egy hdplex külső lineáris tápra. Illetve leveleztem az Asus magyarországgal, de nem cserélik ki nekem az aljzatot 5.5x2.1 vagy 5.5x2.5mm-re(pedig eredetileg ezzel szerelték ezt a routert), illetve elég lenéző, parszt módon válaszoltak..
    Így arra jutottam, hogy mennek az Asus eszközök a háztól.(csak ez a router van hál istennek.)
    Ami a lényeg, hogy telekomos 1gbit/s net van az 58 négyzetméteres lakásunkban, ahhol 16 lakás van.(mármint a tömbben).
    Fogyasztók: 1 tv wifin, xbox wifin(kábellel lesz előbb utóbb), 2 macbook wifin, 2 mobil, egy ipad, nyomtató, egy pc amin Roon Rock op.rendszer fut, és egy forrás(Lindemann limetree network). Pc és forrás kábellel.
    Nagyon más nem szokott rajta lógni. Késöbb talán egy nas lesz még.
    Lényeg, hogy most még egyik sem AX-es, viszont jövőre nézve ilyen router kellene( AX92U méltó utódja)
    Ami fontos, hogy AC szabványon minel nagyobb sebesség legyen( jelenleg 650mbit/s vígan jön)
    Nagy lefedettség, STABIL.
    Ami a legfontosabb: 5.5x2.1mm vagy 5.5x2.5mm dc csatija legyen és max 19v kelljen neki.
    Keret nagyjából ez az Asus árkategória.
    Tudom nem egyszerű.
    Köszi előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák