Új hozzászólás Aktív témák

  • icp1970

    senior tag

    Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni.80nm2 es ,lakásomban jelenleg 500 Mbit/s -es internetem van.UPC Connect Box [link] készülék szolgáltatja a netet.Csak a WIFIT használjuk,(4 teló,3 notebook amik tudják az ac-t)vezetékes eszköz nincs.Sajnos a netet napi szinten eldobálja kb 10 percekre az eszköz.Ujra indítás sem segít.A csatorna kiválasztást el végeztem 1-11 között van.Hiába állítottam át többször akkor is marad a jelenség.Javítana e ezen a problémán,ha egy külsö routert be iktatnék,és a box csak modem ként lenne használva.Nevezetesen a TP-Link Archer C60 AC1350 Router-t használnám,mivel azt nevetséges áron megtudnám venni haveromtól.Utána olvasva a topikban,ezt a model a 100-as lan miatt nem ajánlott,viszont a wifi sebessége elég combos 1350 Mbit/s.(elvileg a Connect Box is ennyit tud wifin) Jól gondolom e hogy az én esetemben a lan port 100-as gyengesége nem mérvadó,hiszen nincs,és nem is lesz vezetékes eszköz használatban,és esetleg ha később feljebbi csomagba váltok,akkor jól jön ez a gyors wifi sebesség.Köszi előre is a választ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák