Új hozzászólás Aktív témák

  • R a y

    senior tag

    Sziasztok!

    Nemrégiben tanácsot kértem 1000mbites digi internethez.
    Kezdetben Ubiquiti vonalon szerettem volna mozogni, de miután bekötötték a digi 1000mibetes netet és a szolgáltatól kapott ZTE F668 as routert teszteltem, feltettem a kérdést, hogy most miért vegyek egy új routert ha ez a szolgáltatói router kábelen simán hoz 950mbit-et!!!
    Így átgondoltam a kérdést és elkezdtem újból kutakodni:
    -switch kellett, azon nem spóroltam, igy az egy TP-Link TL-SG1024D 24 portos gigabites switch lett.
    -AP-k után kutakodva rátaláltam a tp link egyik access pointjára, a TP-Link EAP245-re.
    Neten, nagyon sok pozitív visszajelzést kapott ez a termék, amazonon szinte csak 5 csillagot kapott. 2.4Ghzen 450mbitet tud, 5Ghzen 1300mbitet tud, antennái 2.4GHz:3*4dBi, 5GHz: 3*4dBi. Van hozzá szintén controller szoftver, PoE képes az AP.
    Hardveres tulajdonságait tekintve egyenértékű egy Ubiquiti UAP-AC-PRO-val.
    Persze nyílván Ubiquiti software jobb, meg gondolom több frissítés is kijön rá, de ha azért az EAP245-öt is elég szépen be lehet állítani, captive portál, vlan stb...
    iPad 2017-en azért elég szép eredményt produkált:

    Még tesztetelem, hogy mennyire stabil, 14 nap alatt szerintem azért ha valami nem ok akkor előjön.

    Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

Új hozzászólás Aktív témák