Új hozzászólás Aktív témák

  • Multibit

    veterán

    válasz stargazer #30577 üzenetére

    Nehéz ügy, az biztos. Nem a Te helyzetedre gondolok ezzel, hanem úgy általában a fórum vélemények alapján történő vásárlásra. Másra nem hagyatkozhatunk, csak a nagyobb típusismerettel rendelkező fórumtársak véleményére, tapasztalataira (és persze a saját tapasztalatunkra, ha van ilyen). Sajnos mindig van egy kis bizonytalanság, nem mehet egyik márkával/típussal sem biztosra az ember. Én is emiatt halasztottam a router-cserét és vettem inkább switchet az öreg, de stabil router mellé. Tudomásul kell venni, hogy minden cégnek lehet rossz darabja, szériája! Te az Asus-szal kapcsolatban találtál negatív beszámolókat, mások a TP-LINKet ekézik, de találhatsz egyéb negatív értékeléseket is, csak keresni kell! A Mikrotik RouterBoard sem kivétel ez alól: [link], [link].
    Vagyis nincs más választásod, mint hogy megredelsz valamelyik webshopból egy ajánlott kütyüt és elkezded masszívan terhelni. Ha szerencséd van, 8 munkanapon belül kederülnek a korlátai (vagy hibái) és még ideje korán visszaadhatod. Ekkor jöhet a következő jelölt. Tudom, macerás, de jelenleg más lehetőséged nem nagyon van.

Új hozzászólás Aktív témák