Új hozzászólás Aktív témák

  • none

    csendes tag

    Sziasztok! Elég nagy gondban vagyok. Vettek a családba egy SMCWBR14-G2 Wifi routert, de azonnal kiderült, hogy egy rakás sz@r. Sem böngészni nem lehetett, de letölteni a netről, mert azonnal resetelt, vagy úgy lefagyott a router, hogy 3 percig nem tért magához. Én nem értem rá ezzel foglalkozni, mert mostanában elég elfoglalt voltam, de most igen aggasztó a probléma, mert nem tudok rendesen tölteni. Aki megvette a családnak ezt a routert, nem akarja elhinni, hogy sz@r az új router, mert szerinte ez kizárt dolog. Nem is ez a lényeg, adott próbára az illető egy LinkSYS WRT54G v5 routert, ami már mérföldkövel jobb mint ez az SMC, de ez is le-le szakadozik, bár szinte pár másodperc alatt újra tud kapcsolódni. Sajnos ez nekem így nem jó! Egyszerüen egyébként viccesnek tartom, hogy sok helyen olvasom, hogy ezek mennyire szärok. Nem értem miért nem működnek rendesen ezek a termékek. Szóval... Én folyamatosan töltök le, és mellete egy másik gépen wifi-n neteznének. A kérdésem az, hogy milyen routert vegyek ami nem zsákba-macska és tutira működni fog, és nem szakad le 1x sem!!! Ideírnék pár alternatívát:

    -Gigabyte GN-BR01G
    -Asus WL-520G
    -Linksys WRT54GL
    -Asus WL-530G
    -Asus WL-330g
    -D-Link DI-524
    -Linksys WRT54GC
    -Canyon CN-WF514
    esetleg:
    -ZyXEL P334WT

    Csakis E21! Esetleg egy kis E21!

Új hozzászólás Aktív témák