Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Silentfrog #9533 üzenetére

    Tehát átfogalamazom a kérdést.
    Jobb e a Corsair 1600 mhz cl9 2X4 gb kit /xms3/ Mit a Kingmax 2X4 gb Cl9 1600 mhz-es memoria ami nem kit
    Memoria tuning nem lesz,és csak 2 modul fér a lapomba.

    ha nem lesz tuning akkor is azt venném amit gyárilag KIT-ben hoznak forgalomba,és nem pedig egyesével utólagosan venni a másik ramot a meglévő mellé!
    és továbbra is a Vengeance szériát venném ami 1600Mhz vagy a 1866Mhz-t (feltéve ha az adott boltban betudod szerezni!) és CL9 időzítéssel ami 2x4Gb (esetleg 2x8GB) ha az elegendő neked.és nem az XM3 szériát,még ha KIT-ben kapnád meg.

    azt ne feled,hogy általában azokat kínálják fel cserére amelyek kevésbé fognak el vagyis a Corsair XM3-t ami 2x4Gb DDR3 ram KIT én se venném meg ezeket,inkább választom a Vengeance lapos vagy a magasított bordásat.
    Lapozz lejjebb és találsz párat melyekre gondoltam,de előbb onnan a boltból keressél ha meg nem tudnak adni mást kérd el a pénzedet.

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Silentfrog #9533 üzenetére

    A CL9-es XMS-re megéri váltanod. Jó RAM.

    (#9534) jeni: Az XMS van olyan jó RAM, mint a Vengeance.

    (#9532) jeni: Mindegy milyen volt, mert az LP-s és azonos normál magasságún ugyanolyanok a chipek. Nekem ment már 2133MHz-et is az 1600/CL9-es Vengeance, CL11-12-11-33-ban, 1,65V-tal.

    (#9531) Atesz1978: Mindegyik RAM eltérő, az, hogy másnak az adott típus mennyit ment, nem jelenti azt, hogy annak a típusnak egy másik darabja nálad is annyit fog. Lehet, hogy többet, lehet, hogy (jóval) kevesebbet.

    (#9530) r3dsnake: Természetesen. Minden RAM tuningolható. Van amelyik 1MHz-et, van amelyik 500MHz-et.

    (#9527) r3dsnake: Ha a három linkeltből kell döntened, akkor a középsőt vedd.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák