Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz StSanya #21049 üzenetére

    Az én szemszögemből említettem egy lapon az emagot az OLX-el meg az ilyen oldalakkal..
    Nem azt mondtam vele,hogy olyan oldal mint az OLX vagy a Vatera csak számomra egy kaptafa...
    Én soha nem rendelek netről ilyen helyekről semmit.... Ez már az én egyéni szoc. problémám,de valamiért még mindig a hagyományos bolti vásárlásban hiszek ahol megtapogatom a terméket és esetleg ki is próbálom mielőtt megveszem..
    Az OLX meg a társai meg hát... Szóra sem méltatom inkább őket... :)

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz StSanya #21049 üzenetére

    Nézelődtem:

    Hogy hogy is van ez a Jófogásos, olx-es kapcsolat?? Tudva-tudatlan pont eltalálta valamilyen szinten...

    DE

    Megrendeltem tőlük a RAMot, amit fórumtárs is linkelt, mert:

    - a panaszok [link] [link] [link] nagy részében azt látom, hogy nem olvasták el, hogy mit tehetnek, vagy rosszul éltek a jogaikkal (A megrendeléskor fizetnek, nem utánvéttel [mert annyira sürgős],"5500-as tabletet vettem//2 kutyatápot rendeltem, 3300-as tablet jött/ egy kutyatáp és egy pelenka jött, ezt másnap láttam mikor megnéztem, -vagy- nagymamám vette át, és nem jön érte a futár időben" [Miközben ott van a csomagbontási lehetőség átvételkor, ezzel a kettővel már fullra ki is lehet szállni az utolsó másodpercben is ], vagy "már egy hónapja jön" [és nem kakkantja le magasról, hanem vár {olyan panaszos is volt aki azért adott negatívat, mert rendelt egy árut visszamondta, és kihozták mégis -persze nem vette át...}] stb.

    Ok a gariztatás más téma de ott is soknál 1 hónap (ami tény, nem szép) vagy 1,5 és visszajön a pénz (ha nem a cserén lovagolnak [azt teszik... ;] ]

    -Ráérek: Tipikusan az a vásárló vagyok aki annyira szétnéz, hogy már unja, de mindenről tud. Kikészülök, ha pl itt a ramoknál minden adat egyezik ami létszükséglet, és már nem tudok mi alapján szeparálni 5-ból, mivel az árak is közeliek (aztán becsúszik egy ilyen akció)

    -Van pézem rá nem nagyzolás vonalán (hisz az árra mentem), csak a biztonságén, hogy ha be is dől (miután kihozták, megnéztem és fizettem), mondhatom, hogy ok ez lerendeződik az másfél hónap (és a pénz teljesen vissza), addig veszek másikat biztosabb helyről, a leckéből tanulva, és ez idő alatt nem halok éhen...

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák