Új hozzászólás Aktív témák

  • johnywalker

    őstag

    válasz _ak_ #20197 üzenetére

    Nem rosszak ám az általad ramok, kitek. Ha nem feltétlenűl ragaszkodsz a kit kiszereléshez, egyes modulokat is találhatsz picivel jobb speckókkal (két azonosat veszel) pl: Crucial Cl9 vagy kit Corsair.Persze egy-két ezerrel azért drágábbak, de érdemes a G.Skill-ek között is körűlnézni.

    (#20195) norby91: A Gammax 400 méreteiről ITT találsz infókat, úgyhogy inkább az LP-s modulok javasoltak szerintem.

    (#20198) Plague666 : Ha Aidával megnézed a rendszered, a magasabb frekit biztosan alacsonyabb időzítésekkel kapod...Terhelés alatt is stabil egyébkét a rendszered ilyen vegyes memóriákkal?

    (#20199) Dickassman : Mivel a közeljövőben tervezel majd memória bővítést, én biztos most nem Kit-et vennék.Egyébként egy bevált sorozatú Ramot néztél ki,Jók még a kategóriában a Crucial Ballistix sorozat tagjai, és én a G.Skill-ek is szoktam javasolni.

    (#20200) N@idia : Prémium kategóriában a Corsair Vengeance Dominator, G.Skill és az Avexir (!)gyártók CL10-es memóriái is ott vannak a szeren...

Új hozzászólás Aktív témák