Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Végre sikerült több hónap után eladnom a H5381BD projimat. A tanácsotokat kérném, hogy mi legyen helyette. 92" Optoma vászonra vetítenék max. 2 m-ről. Eddig 3D is szempont volt, de igazából mostanra elvetettem, nem annyira érdekel. (Bár szinte már mindegyik tud 3D-t is, úgyhogy mindegy is). FullHD gépet keresek, kb. 120-130e (nagyon max.150e-ig) lenne a keret, használtan nézelődöm, amazonról, ebay-ről is akár. Eddig leginkább a W1080ST-t néztem, ebay-kleinanzeigen-en 400 Eur-ért volna egy. De ha van jobb ajánlat, örömmel venném. Igazából szívesebben vásárolnék amazonról, itthoni, megbízható vevőtől, vagy netán valami jó kis akcióban külföldről (bár ekkora akció azért boltban nyilván nincs, hogy ennyiért tudjak venni).
    A projectorcentral valamiért most nem működik. Meg akartam nézni, mi jöhetne még szóba. Szivárvány engem sosem zavart, nem láttam, úgyhogy nem annyira érdekel, hogy DLP, vagy LCD. A vetítési táv. úgyis behatárolja a dolgokat. Mondjuk a lens shift még segíthetne, de ebben az árkategóriában nem igen van szerintem horizontális lens shift.

Új hozzászólás Aktív témák