Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Geffry #4218 üzenetére

    Bocsi, csak most tűnt fel, hogy fentebb már te is válaszoltál. :B Ha minden összejön maradnék az Intelnél, így csak a procit kell cserélni, lapot nem. A linket köszönöm, holnap átrágom magam rajta. Az EE nem az Extreme Edition rövidítése? :F

    Qru!
    A ''jobban utána nézés'' közben nem találtál véletlenül olyat, ahol esetleg nem csak a max. értékek vannak megadva?
    A linket köszönöm, de az én nyelvtudásom ehhez képest a béka segge. Nem tudnád pár magyar mondatban összefoglalni a lényeget? (Mármint ami jelen esetben érdekes lehet számomra) :B

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

  • canniball

    nagyúr

    válasz Geffry #4218 üzenetére

    Ez hasznos volt számomra, köszi! :R

    Mindjárt lennének is kérdéseim:
    1. Azt hittem egyszerű lesz a dolgom: Nortwood magos procit kell keresnem, de ilyen van Mobile Pentium 4-M-ből és Mobile Pentium 4-ből is - melyik az, amelyik passzol az asztali lap(om)ba (tehát megfelelő lábkiosztással rendelkezik és nem kell hozzá átalakító)?
    2. A Mobile Pentium 4-M-nél azt írja az oldal, hogy : ''The microprocessors were manufactured in 478-pin micro-PGA package without integrated heatsink. '' - a kiemelt részt nem igazán értem, elmagyaráznátok, hogy miről van szó?
    3. ''The Pentium 4-Ms fit into the same socket 478 as desktop Pentium 4 CPUs, though Intel does not recommend using Pentium 4-M processors in desktop systems due to processors' lower core voltage of the processors and different package design.'' - ezt megint nem tudom értelmezni - mi az a package design (gondolom nem a proci csomagolását akarja jelenteni) és mi köze van ennek és az alacsony magfeszültségnek (ezt jól értettem?) ahhoz, hogy asztali lapban (ne) használja az ember? Vagy ez csak az Intel marketingje?
    4. Az Engineering Sample mit jelent?
    5. Deep Sleep mode, Deeper Sleep mode, Address bus powerdown - ezek mit jelentenek? (Nincs valahol egy online IT-szótár, amiben ezek benne vannak? :B )
    6. A fent említett (és nem említett) energiatakarékos funkciók működnek-e asztali lapban is?

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák