Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    Sziasztok!

    Már ki tudja hányadik Canon Pixma nyomtatóm van. Ár-érték arányban meg vagyok velük elégedve, szépen nyomtat az árához képest és ha valaha egyszer elkezdi a nyomtatást, akkor már gyors (mondjuk addig meg vicc, hogy a kattintás után még 10 perc múlva is állítgat és nyöszörög, késtem már le emiatt 1-2 dolgot :) ) De a nagy baj, hogy a fej egyszerűen letolja a nadrágot egy év után. Igen tudom, könnyen beszárad a tinta. Nyomtassak vele hetente és nem lesz baj, de van amikor egy hónapig távol vagyok. Még mindig nincs erre valami megoldás? Régen mindenféle hack volt, az UH-os tisztítótól, a mindenféle kemikáliákig, de akkor sem használt semmi.

    Köszi

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

  • spe88

    senior tag

    válasz PociAti #14574 üzenetére

    Annyiban ellentmondásos, hogy ár-érték arányban jónak mondom, ha úgy használom, ahogy elő van írva, mert akkor nekem is évekig bírná, mint ahogy rokonoknak. De én az említett okok miatt nem használom sűrűn.
    Nyilván nem a gyári patronokat használom, az horror lenne. Természetesen itt jöhetne akkor a megfejtés, hogy akkor ne csodálkozzak, hogy berohad a fejem, de berohadt már eredetivel is.

    Volt egy ip3000-esem, egy 4500, most 7200, szóval mondhatom, hogy "ki tudja hányadik". Ezek csak, amik beugrottak, de szerintem nem volt más. Még vmi multi volt, de az azt hiszem nem pixma volt.

    Én nem nyomtatok annyit, hogy megérje a tartályos, főleg ha van utángyártott patron bagóért. Tartályoshoz még az utolsó ismereteim szerint nem volt, vagy nagyon nem ajánlott volt.
    Nekem tökéletes minőségben nyomtatott, amíg nyomtat. :D Ezért is írtam, hogy 20k-ért ilyen jó minőségű nyomtatót, amibe lehet olcsón patront kapni nem tudok.

    Szóval ezért kérdeztem ezt a fejtisztító mókát, hátha van már erre valami opció, de a válaszodból ítélve nincs.

    De egyébként utánanézek mennyibe jön nekem most ki, mert amiket írtál brutál összegek. Mindkettő valami gyári adat gyanítom, de ezek nagyságrendbeli különbségek. Ha megéri akkor a kövi lehet nekem is az lesz, amit ajánlottál. Mert azért 10x olcsóbban tuti nem nyomtatok utángyártottakkal sem, az túl szépen hangzik, de azért mondom megnézem. :)

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák