Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz Nonetxpr #18367 üzenetére

    Mert a social media tartalmak jórészt az ember egójáról szólnak.
    A videókat elnézve jellemzően a YT is ide tartozik. YouTubra való hivatkozás sajnos eléggé lejáratottá vált. Főleg a vegyél olcsó kínait és hasonló elnevezésű webshopok miatt.

    Például
    - vettem egy olcsó kínait, és működik. Mennyire jó üzletet kötöttem. [Feltéve, ha a hosszútávú következményekkel nem számolunk, mint pl. teleszemeteli a nyomtatót, pocsék lesz a nyomat minősége, néha nem működik, előbb kifogy, kiszámíthatatlan a szállítmány minősége, stb.]
    - Vagy arról szól, hogy sikerült megoldanom egy hibát, de ügyes vagyok. [Itt is elég komoly torzítások szoktak lenni, mert valaki hatalmas rutinnal rendelkezik ilyen jellegű problémák megoldásában, konkrétan ez a szakmája. Valószínűleg neked nem fog sikerülni. Vagy a másik eset, saját kútfőből áthidalta a problémát, igaz irreálisan sok ideje ráment és nem is lett tökéletes, de ebben a pillanatban úgy-ahogy működik.]
    - A harmadik kategória a ritkább: ez a problémám, valaki oldja meg, vagy adjon tanácsot.

    A kereső kifejezésre éppen milyen jellegű irányított találatot kapsz, az pedig az algoritmusok finomhangolásán múlik.

    ----

    Amatőr kérdés, de biztosan 1210-es nyomtatód van, nem pedig a szoftver írta, hogy 1210-es sorozathoz tartozó nyomtató?? Kettő között óriási a különbség! Sokan belefutottak már ebbe a hibába.

    És ha a toner tényleg megfelelő típus (TN-1030, esetleg TN-1050, nem pedig az olcsóbb TN-1090), akkor lehet kifogtál egy rossz példányt, ami nem jó semmire. Újat kell venni helyette.

Új hozzászólás Aktív témák