Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    Sziasztok!
    Tegnapdélután megjött a laptopszalonról a HP 455 G2 hajnal 1-ig ismerkedtem vele. Féltem a linuxtól kb 20 év windows után, de így elsőre nem tűnik gáznak az Ubuntu,alapvetően tudom használni, most kezdem magam jobban beleásni. A tapipaddal voltak gondok, de találtam beállításokat a rendszerbeállításokon kívül, az egyéb letöltött fájlok közt, azóta sokkal jobb, meg én is kezdem megszokni, 20 év asztali gép meg madzagospatkány után..Rájöttem, hogy volt a problémák közt user error is (pl. összezárt ujjakkal próbáltam kétujjasgörgetni, meg ilyenek). Látszólag teljesen ok, 3-4 fül a chrome-on megy, nem akad, flash videók mennek, másra nem nagyon van szükségem. (hozzáteszem az itthoni asztali gépem kiváltására kellett, ami egy P4 3,2 prescottal és 2x1 GB DDR1 rammal..az alapvető igényeinket az is kiszolgálta, csak már halódott, a hely is kell, meg hát a fekve netezés kényelme, ugye :B ) Eddig minden rendben, remélem így is marad :-)

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák