Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Kaci84 #129476 üzenetére

    Nekem 2 hónapja an egy ilyen Dominatorom.
    Nem vagyok hardcore gamer, nem azért vettem, csak jó áron jutottam hozzá ahhoz a teljesítményhez és felszereltséghez ami kellett (6x usb 3.0 nem semmi egy laptopon pl.)
    Azért persze kipróbáltam 1-2 játékot rajta, illetve játszok is nagyobb gépigényű játékokkal.

    Darksiders-Warmastered edition - 1 órányi játék alatt a gép ventillátora még csak fel sem pörgött.
    Little Nightmares - szintén, a gép eléggé hűvös marad ahhoz, hogy ne pörögjön fel a venti.
    Outlast 2 - szintén semmi.
    BIOS frissítés - a gép majd felszállt úgy pörgött a venti :)
    Van dedikált gomb a ventikhez, szóval manuálisan is fel lehet pörgetni őket.
    PCIe foglalatos videókártya van benne, nem a forrasztott foglalatos(veszélyes) megoldású.

    Alapjáraton a gép csendes, ezt érdemes megjegyezni.
    A billentyűzete masszívnak tűnik.
    A burkolat valami jobbféle műanyag, akár fém is lehet(ne) annyira hűvös tud lenni. Eléggé masszívnak tűnik ez is.
    Nekem az IPS kijelzős verzió van.
    Nagyon szép képe van. Az oldalsó betekintési szöge egyáltalán nem jó, a függőleges/vertikális az teljesen jó.
    A kijelző monitorkeretbe való illesztése nem jó (az enyémnek), befoltosodik a kép a keret mentén.
    Le kellett vegyem a keretet és "lesorjázni", hogy megoldjam ezt a problémát. Sikerült.
    Azért ilyen árkategóriától az ember elvárhatna olyat, hogy ne neki kelljen fusizni ilyen dolgokon.
    A legtöbb problémám az előretelepített win10 home-mal és a killer lan marhaságaival van.
    Még egyelőre lusta voltam csinálni egy tiszta telepítést win 10 pro-ra, hátha megoldódnának ezek a bosszantóságok.
    Egyébiránt úgy tűnik, hogy masszív játékra ajánlható ez a gép.

    Személy szerint úgy gondolom, hogy játékra 17 col alá nem szabad menni, kell a kaszni a hűtésnek.

Új hozzászólás Aktív témák