Új hozzászólás Aktív témák

  • kuni1123

    csendes tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?2-3 hónap
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)200.000Ft +- 20.000
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)programozás, Játékok, néha photoshop és illustrator.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?csgo, lol
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15,6", fullhd
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?max hétvégén.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) win10 de nem kell telepitve azt megoldom otthon is :D
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?8Gb Ram 1Tb HDD
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)új de jó állapotú használt is szóba jöhet.

    Jelenleg van egy asztali gépem amit addig szeretnék eladni ameddig ér valamit. Az asztali gép adatai: AMD FX6100, Gigabyte R9 270 Oc 2gb, 8Gb ram, 128gb ssd, 1tb wd caviar green hdd. Ezzel kb egy szinten lévő lapost szeretnék. Köszönöm a segítséget :)
    Szerk: [link] Ezt néztem de nem tudom, hogy milyen lehet azokra a feladatokra amiket írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák