Új hozzászólás Aktív témák

  • bodaadi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni laptop vásárláshoz smile hangulatjel Igyekszem minél pontosabban kitölteni a kérdéssort, remélem találunk valami gépet, ami megfelel az igényeimnek smile hangulatjel

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    akár most is, jó lenne minél előbb

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    200-250000Ft, de ha olcsóbban találunk valamit, annak csak örülök

    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)
    mindennapos használat (egyetem, Office, net, film), mellette egy kis játék néha-néha

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    igen, néha jó lenne, többnyire újabb FPS játékok, és a lényeg, hogy 30+fps meglegyen HD felbontáson medium grafikával

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6", lehetőleg matt fullhd

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    2-3 hetente, utazás közben nem használom

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win 8-10, de nem feltétel, egyetem ad

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    1TB merevlemez, és ha van msata foglalat, annak külön örülnék

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    ne legyen nagyon gagyi az összeszerelés és az anyaghasználat, de azzal is tisztában vagyok, hogy ez a pénz nem ad elpusztíthatatlan gépet

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    új, de akár használt is lehet min 2 év garanciával

Új hozzászólás Aktív témák