Keresés

Aktív témák

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz brumi1024 #49636 üzenetére

    hasonlo: [link] csak itt 6gb ram van.

    y580 mar nagyon draga, igazsag szerint mar ez a vaio is a hatarokat feszegeti.

    & (#49637) runner 125: film, net, zene, office. jatek a legutolso. olyan gepet szeretnek, ami egyben marad 1-2 ev mulva is es van benne eleg tartalek a multimedias tartalmakhoz.

    az igazsag, hogy kulfoldon vagyok, azt hittem, hogy a tablet+telo paros eleg lesz, de nem. kell egy rendes gep, ami kiszolgal es az itteni felhozatalbol kell valasztanom. az itteni kinalat, kb 400-500euros Acer-ek, HP-k. ezekbol van a legtobb. kicsit ezek felett ASUS, Samsung, Lenovo. persze ez csak nagyvonalakban irja le a helyi felhozatalt.

    acer-t nem akarok venni, sem teljesitmenyben(celeronok, pentium dual core-ok, i3-asok) sem kullemben nem felelnek meg. hp-k esetleg, de ott megint a teljesitmeny ami szuk keresztmetszet(ami most kiszolgalna, de nem 1-2 evre akarok notebookot venni).

    egy itteni bolt a sok kozul:[link] itt neztem ki a vaio-t.

    persze van mac is, legolcsobban 1040euroert, 13''-os alap air...felejtos.

    eleg draga ez a gep, igaz eros, de van nala jobb ar/ertek aranyu is.

    ami az igazi kerdes, hogy megeri-e ezt a felarat a Sony felirat? Van-e olyan minosegi az osszeszereles es az anyaghasznalat+a gyartoi szoftver kinalat?

    (#49639) Borote: igen eleg vastag, de nekem nagyon bejon ez a design.

    [ Szerkesztve ]

    Aurea mediocritas

Aktív témák