Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz cigam #30639 üzenetére

    - Semmi extra. Sajnos a Zyxel-nél annyira körülményes a programok elérhetősége, frissítése, beállítása (hdd elérési útját PuTTY "SSH"-val kellett kibogarászni), hogy linux parancsokat kell vadászni mindenhez, az évek óta elfeledett szervereken való turkálást (programok miatt) meg már nem is említem. Munka mellett már energiám és időm sincs ilyenekkel kínlódni, ha éppen hard reset-re kerülne sor.
    - Köszi a linket, kipróbálom.
    - Megszokás. Sokkal jobb, mint a Zyxel gyári programja, illetve windows-on is mindig azt használtam.
    - Korábban volt egy médialejátszóm (Mi Box 3, nem volt gondom a hangformátumokkal), máshogy alakultak a dolgok. Így rákényszerültem a tv lejátszójára, ami DTS-t nem játsza le, viszont ettől eltekintve kiváló az LG beépített lejátszója.
    Amúgy ha van másik hangsáv (néha akad DD, de az csak magyar), akkor még nézhető (hallgatható) a tartalom. Amúgy érdekes, ez a hang licensz mizéria is, mert faterom LG C1-jénél tökéletesen visz minden hangformátumot. Itt már spórolt ezen az cég.

    A két NAS ajánlást köszönöm, utánuk olvasok. Nem ragaszkodom a Synology-hoz, ha a leírt igényeimnek más is megfelelne.

Új hozzászólás Aktív témák