Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz Dave™ #16871 üzenetére

    Tenyleg koszonom a joszandekot es hidd el ertekelem is csak ez a project most nem errol szolt.
    Megnyugtatasul kozlom , hogy en mar tulsagosan is elobbre vagyok az egy fore eso nasok es medialejatszok szamanak tekinteteben, ugyhogy ez most nem volt szempont :) . (es inkabb csokkenteni szeretnem az eszkozok szamat nem novelni, de ezert hajlando vagyok akar ujabb minden az egyben medialejatszot venni a mas meglevok helyett)
    Abban igazad van, hogy az also-kozepkategorias hasznalt cuccok ara 1 ido utan beall egy osszegre es tovabb mar nem csokken, mintahogy a hasznalt jarmuvek ara sem igazan csokken egy bizonyos kor/allapot utan.
    Mindenki a maga igenye szerint vasarol es a negyedannyibol kijovo nas projekt is megvolt mar, meg amugyis mas hulyesegre koltottem volna a maradek osszeget :) .
    Egyebkent ahogy latod nemcsak en vagyok ilyen menthetetlen a kollega is 1el arrebb 1 masik draga asustor nas felol erdeklodik....
    Sajnos nekunk magyaroknak a genjeinkben van ez a dolog a nem tul rozsas gazdasagi helyzet miatt.
    Gyakran jarok kulfoldon pl nemetorszagban ahol az emberek egeszen mashogy viselkednek, es mig itt az emberek egy 6 millio ftos motorra azt mondjak, hogy ooooo azert kocsit, lakast.... vennenek inkabb, ott azt mondjak, hogy miert nem vette meg meg senki, hiszen csak 20.000 euro.
    Majd amikor itt is ez lesz a szituacio akkor nem lesz furcsa ha valaki tobbet kolt pl nasra mint amennyibol okosban kihozhatna.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák