Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Romvr #3238 üzenetére

    Hát igaz ebben annyira nem jó ez a típus. Akkor nem tudlak rábeszélni, feladom ;]
    De nem igazán értem miért akarsz hangot kivinni monitorra, egyszerűbb a jó öreg hangkártya.
    A kamerádat meg gondolom USB-n is rátudod dugni a gépre, vagy firewire-n keresztül.

    Isual: A politikát jobb mellőzni legalább is nálam mert nagyon feltudom húzni rajta magam. Főleg az Orbánékon. És még merik azt állítani hogy jogállamban élünk.
    Egyre inkább tűnik igaznak a Magyarisztán megnevezés :U :W

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • BiP

    nagyúr

    válasz Romvr #3238 üzenetére

    Na, akkor mégsem jártam olyan távol az igazságtól, csak nem tudtam, hogy ez neked már az "emelt árszint". Így viszont duplán érthető, hogy meg akarsz állni 50-nél.
    Egy ideje én is korlátozom a hardverre költött limitet.
    A legdrágább cucc a monitorom volt, 4 éve volt 90e, amikor váltottam CRT-ről TFT-re.(20"P-MVA) (akkor 120ért mentek az olyan monitorok, jó vétel volt. Azóta sem bántam meg, bár most sajnálom, hogy most 25ért sem akarják elvinni.) Így, hogy 50ért vettem hibátlan u2311-et, szerintem még mindig jól váltottam. De ez is jópár évet ki fog szolgálni.
    Következő 40ért 8800GT, ami 2 hét alatt esett 8ezer forintot, így többet soha ilyen drágán vidkártyát. Ezután 4. hely 10enakárhány éve TNT2 videokártya 32ért. Ha mobilok is számítanak, akkor belefér a listába 37ezerért mobiltelefon e52., és az 6. 31ért 3 és fél éve egy e51-es.
    Minden más 30 alatt volt,van és lesz.

Új hozzászólás Aktív témák