Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz Hunork #89432 üzenetére

    Nincs mit tenni, önkéntes és ingyenes az egész fórum. Aki válaszol, mind a szabadidejében teszi. Így működik a Próhardwer. Én se kaptam választ egyik fórumon se, pl. mikor Laptop-ot vagy egyéb cuccokat kerestem.
    Mindenképpen hasznos dolog elolvasni az összefoglalót, habár a modellek nincsenek frissítve, mert aki önszorgalomból
    "Készítette: Isual", már nincs jelen évek óta. Másnak meg semmi érdeke, hogy frissítse. Továbbá a kereső is jó, abba a típusszámokat be kell írni, de ez még kevés, mert sokszor csak a kérdés tartalmazza a típust, tehát a kapott válaszokat is meg kell rá keresni.
    A kérdésedhez: LG 27MP68VQ-P és LG 27MP59G-P-t itt már többször is láttam ajánlva, és úgy látom, hogy a második az kifejezetten gaming monitor, bár végül is nem sok a különbség közöttük. Csatlakozók, talp, stb. Asus és a többit nem tudom, de annak itt van az oldala. FreeSync-et ha nem is tudnád kihasználni, de annyival többet ér a monitor, ha éppen váltani akarsz, és majd egyszer eladnád, szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák