Új hozzászólás Aktív témák

  • jerro77

    csendes tag

    Sziasztok,

    Új monitor vásárlása előtt állok, igyekeztem a témabevezetőt végigolvasni illetve felfogni a részleteket, de mindemellett mindenképpen ki szerettem volna kérni a véleményeteket, hogy a jelenlegi állás szerint melyek lehetnek azok a márkák/típusok melyek alkalmasak lehetnek a megvásárlásra.

    Természetesen IPS monitorban gondolkodom, 23-24" és ami talán fontos, hogy legyen rajta HDMI és/vagy DVI, abból is az olcsóbbakat néztem max 50000Ft-ig. Többet nem szánok rá, ez a vásárlás is csak azért van tető alatt, mert az őskövület 17-es LG Flatron-omat már kicsit kevésnek tartom :D

    A bevezető alapján az alábbi márkák lehetnek mérvadóak: "50k alatt van egy-két 21.5"-es, 23"-es IPS-es LG, ASUS, AOC és a fényes kijelzős Dell S2240L valamint 50k körül mozog a Dell P2214H, S2340L"

    Személyes tapasztalatom Dell-el illetve ASUS-al van, melyek minősége mindkettő esetében totál pozitív. Esetleg ezen két márkából melyek azok a típusok amelyeket az adott értéksávon belül érdemes lenne választani? Illetve lenne esetleg más fajta amelyet tudnátok ajánlani? Akár LG, vagy egyéb más...

    Remélem kellő kritériumot adtam meg a válaszadáshoz, amennyiben soványka nyugodtan jelezzétek :)

    Köszi előre is. :R

Új hozzászólás Aktív témák