Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Hát nem tudom, i7 2600k 4,4ghz 16gb-ram és mellé megvettem a 1060 3gb-s modellt, anno 68.780Ft ért. A monitorom 140.000Ft tehát 2x olyan drága mint a VGA-m. 2560x1080-ba bf1 ultran 70-85fps között van, ez nekem több mint elég, nincs drop és én képtörést se látok. Emellett cs go megy de hát az irreleváns mivel ott 400+ fps van, de anno a 6950-nel is 280volt szóval nem egy nagy vga igényű játék. Ezek mellett más játék most fent sincs. Nyilván egy maffia 3-t kipróbáltam nem jött be de az is maxon ment akadás dropp törés nélkül. Szóval elhiszem, hogy jó érzés tudni plusz kakaót a vga-ba de teljesen feleslegesnek érzem, így inkább költöttem a monitorra többet. Ha meg jövőre már kevés lenne a 1060, akkor egy nap alatt eladom még 2év garival 35-40ért és kevés ráfordítással jöhet a nevezzük 1160nak ami a mostani 1060vs970ből kiindulva mai 1070 szinten lesz ha nem veri. De hát mindenki más és mindenki máshogy fejleszti a gépét és mindenki úgy hiszi, hogy az ő elképzelése a nyerő, szóval azzal sincs bajom, ha valaki vga-ba öli a pénzét és a monitoron spórol, én fordítva szoktam.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák