Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Teaway #73321 üzenetére

    Van 42 colos TV, szóval kiköthetem arra is, csak olyan kényelmetlennek találtam eddig. (Nappali, itt jár át mindenki) és kellene hozzá egy bill.tartó szófához való bebújós asztalka. Valahogy nem éreztem akkora flash-t nagyképernyős játéktól. Amúgy volt( a 60 ezres) 970-em és sok helyen már kevés volt. A tearing eszméletlenül zavar, és azt mondom minimum 60 FPS high+/ultra legyen meg mindenhol. Erre egy 60 ezres kártya szerintem nem alkalmas. Inkább legyen kicsit overkill.... (Mellesleg remélem a CUDA-s image /signal processing melóra 10x-esen vissza fogja hozni azt a 137K-s 1070 :)) )

    Nekem a mostani 23 colos Dell IPS, vagy a TV LG IPS teljesen tökéletes színekre. Csak a feketéjük nem túl acélos. Lehet egy 24 colos is oké lenne, munkában azokat használjuk, és amiatt kezdett zavarni a 23 colos dell mérete. Lehet nézek akkor egy 24 colos VA-s, ha azt mondjátok 27 colra már inkább 1440p kellene...azok meg bőven 100K felett vannak.

    Viszont akkor (valódi) 24 colos VA panelest mit ajánlotok? Továbbá nem értem miért nincsenek rendes FHD monitorok 24-27 col között :/

    (#73323) Melorin: Jah, szerintem semekkora... ha 60 Hz elegendő, akkor szerintem semmi értelme egy drága gamer monitort venni. Max akkor ha pl 27 colra kevésnek érezném a FHD-t és 1440p kéne.

    (#73322) DonDennis: Egy 1060 3G-on mennyire kell butítani a grafikát, hogy meglegyen a minimum 60 FPS mindenhol? Mindig ezt a példát hozom, "ha beérsz az erdőbe" ne húzza le 30-ra a VSYNC... vagy ne essen szét a tear-től. Mod: Ráadásul minél nagyobb a monitorod, annál durvábban kijön a kevés FPS hatása, vagy a screen tear / VSYNC lag...ha meg 1440p-ben/magasabb Hz-ben gondolkozunk, oda meg sokkal erősebb kártya kell már... ez itt ellentmondás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák