Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac1

    csendes tag

    válasz deja vu #71892 üzenetére

    Hali!

    Ma elmentem átvenni az általad ajánlott Dell P2317H-t, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, köszi szépen. Remek a képe, bár nem is csoda ha sokkal jobbnak érzem egy 1680x1050-es 8 éves TN samsung után. Nagyon profin összerakott monitor, nagyon tetszik a külseje, semmi hivalkodó csicsa, vagy fényes műanyag borítás, ha mondhatom így, nagyon "stabilan áll" az asztalon, nem nyüszög az egész állványzata,és ennek végre a magassága is állítható, nem kell ilyen gettó módon aláraknom egy nagyobb társasjáték dobozát :D. A filmek fantasztikusan néznek ki rajta, igazán itt érzékeltem a különbséget a korábbi monitoromhoz képest, nagyon szépek a színek. Játékra elsőre kicsit furcsa volt, Insurgencyt (FPS) próbáltam, még kicsit szokni kell. Az oázisban a többi monitor mellett nézve kicsit féltem h kicsinek fogom érezni, de szerintem átlagos használatra tökéletesen elég. Hogy mennyire fárasztja a szemem az még kiderül, de egyelőre jó vételnek tűnik, kalibrálással, pixelgarival simán megért 51 ropit (-áfa :)).

    Kérdés: hogy lehet a 8ms és 6ms profilok között váltani? Azt olvastam érdemesebb inkább 8ms-el járatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák