Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz kp59 #67165 üzenetére

    Azt a pár dolgot amit leírtam azt látatlanban is el tudom dönteni. Nagyobb felbontású monitoron is látom a pixeleket, meg vagy 10 éve nem volt olyan monitorom aminek ilyen egyszerű állványa van. Nekem egyből be kéne ruháznom egy Ergotronba. Ennyiért kapni egész jó 27-es WQHD monitorokat komoly állvánnyal jó panellel. Egy ekkora monitorba már kéne nekem homogenításkiegyenlítő, polarizer, ezért nem is veszek ekkora monitort mert ami megfelelne és tudja ezeket az a 1,5 millió forintos Eizo CG318. De ez csak az én személyes preferenciám és nem tukmálom másokra feltétlenül, hogy fölös pénzeket öljön olyanba amit nem használ ki.

    De igazad van mindenki nézze meg élőben, és döntse el, hogy jó neki. Anyámnak például jó lenne, mert neki felesleges a 4k, meg már nem olyan jó a szeme. Én mindenesetre azt javaslom, hogy nézze meg egymás mellet ezt és mondjuk az ASUS PB278QR-t és döntse el melyik tetszik neki jobban. Az Asus az egy komoly monitor már fellépésre is, és megnéztem a kalibrációs eredményeket és az LG a közelében sincs.
    Szia!

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák