Új hozzászólás Aktív témák

  • abydos

    aktív tag

    Sziasztok,
    Kb. Egy hónap múlva tervezek monitort vásárolni, és lehet belemennék egy kicsit drágább kivitelbe, mint amit most használok. Szemezgetek a Samsung görbített képernyőivel, de nem tudom milyen a képük.
    Ár kategória elemehet 80k ig is, de leírom az igényeimet és utána látjátok, hogy jó ötlet e görbülni vagy nem :D

    Játszani szeretnék főleg rajta, de nem kívánok 60 fps-nél és full Hd-nál nagyobb felbontásba belemenni. A videokártyám úgysem bírná. Ezen kívül filmnézéshez, szerkesztéshez (fotó/videó) és néhanapján rajzolásra is használnám, az utóbbiak miatt a színhűséget nem bánnám :D Szép képet szeretnék, izgalmas színekkel és kontrasztokkal :D
    Jelenleg 22 colos képernyőt használok, mellette egy másodlagos monitorral. Mivel elég közel ülök elegendő lehetne egy ugyanekkora is, de az igazság az, hogy nem tökéletes a szemem és rengeteget olvasok, tehát akár nagyobb is lehetne. Itt jegyezném meg, hogy a jelenlegi kijelzőm jelenleg 1680x1050-et tud, szóval nemmtudom milyen olvasni full hd-ban ekkora kijelzőn.

    2 hdmi-nek örülnék, bár ha csak egy van az sem gond.

    Telóról írtam, remélem nem gépeltem nagyon mellé:)

    Köszönöm
    Hali

    VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

Új hozzászólás Aktív témák