Új hozzászólás Aktív témák

  • B4ndiBuild3r

    tag

    Sziasztok!

    Az 5 éves Samsung P2470H (24", FullHD, TN, 2ms, 60hz) helyett egy új monitort szeretnék, ami egy DELL U2414H lenne.

    Viszont azok az aggályaim, hogy mivel DP és HDMI kimenete van, amivel rendelkezik is a videókártyám (HD7870, később GTX 970), nem vagyok biztos benne, hogy jól működik.

    DVI-vel használtam az eddigi monitorom, de volt egy felesleges Hama aranyozott HDMI kábelem rádugtam a monitorra és nem töltötte ki az egész képernyőt, valamint homályosabb is volt. Állítottam monitor élességén, Catalyst Control Centerben a manuális képernyőkitöltést nagyobbra, javult minden, de így sem volt olyan, mint a DVI-vel.

    Ez most a monitor hiába, a nem prémiumkategóriás HDMI kábelé, vagy talán a videokártya (ATI) a ludas?

    A monitor DVI-vel tökéletesen üzemel, a HDMI a PS3-LED TV mellett szolgált kitűnően, a kártyát meg nem tudom okolni, így kicsit bizonytalan vagyok egy HDMI-DP kimenetű monitor vásárlásán főleg, hogy 80 ezer forintba is kerül, vagy maradjak a P2414H-nál, amin biztosan van DVI kimenet?

    Extra kérdés: A fejlődéssel mennyivel számít jobbnak a VGA->DVI->HDMI/DP csatlakozás?

    [ Szerkesztve ]

    „We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

Új hozzászólás Aktív témák