Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz Dany007 #49822 üzenetére

    Van egy olyan érzésem, hogy a 28"-es HannsG volt... :) Igen, TN és TN közt is vannak különbségek, ez egyértelmű. Használtam már olyat, amelynek a betekintési szögei minimálisan ugyan, de jobbak voltak, mint amilyenek előtt már ültem régebben. Természetesem arról is pillanatok alatt ki lehetett deríteni, hogy TN panellal van szerelve. Lehet jobb, mint a "hagyományos", de én megszokni nem tudnám. :N

    4:3 és 16:9 klón mód: ebben az esetben a 4:3-as képarányú monitor felbontásán fog működni a 16:9-es monitorod. A klón módot két ugyanolyan felbontású kijelzővel célszerű alkalmazni.
    Megoldás lehet a DualView üzemmód, amely esetében mindkét monitort akár natív felbontásukban is tudod használni. Ennek alkalmazása esetén nem az egyik képernyő tartalmát "másolod" a másikra, hanem kiterjeszted azt a második kijelződre.

    (#49824) tomika9988: Ha nem zavar a PWM, akkor megér annyit, de hasonló árfekvésben már az új széria ajánlott, ami PWM-mentes: LG 22MP55HQ-P.

    (#49826) frank04: Dell P2214H\P2314H\P2414H. LG 22MP55HQ-P, LG 23MP65HQ-P, BenQ GW2320 (bár ez - ahogy már írták - kifutó széria, több helyen már nem elérhető, vagy csak hosszabb várakozási idővel).

    (#49834) wyll358: Gratula a monitorhoz, használd egészséggel! A kontraszt és fekete szint tényleg gyengébb az előzetesen elvártnál. Javarészt ~1000:1 kontrasztot és 0,12 cd\m2-es feketét tudnak ezek ekkora fényerőn. Mai szemmel nézve, IPS paneles monitoroknál a te értékeid átlagosnak mondhatók. Láttunk már rosszabbat is a P2414H-ból, ha emlékeim nem csalnak ~500:1 CR-val és 0,24 cd\m2-es black level-el. Ugyanazon típuson belül is lehetnek eltérőek, ez nem meglepő, más rev., stb. miatt.

Új hozzászólás Aktív témák