Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    Üdv ismét :)

    Lenne 2 kérdésem:
    - A P2314H monitort (bátran) ajánlanátok filmezésre, illetve FPS játékokhoz is?
    - A P2414H-hoz képest csak méretbeli különbségek vannak, vagy van egyéb műszaki eltérés is?

    Ahogy próbáltam átrágni magam a monitorral kapcsolatos sajtóanyagokon, feltűnt, hogy míg a U2312HM-ről és a P2414H-ról elég sok tesztet találni addig a P2314H mintha nem lenne annyira "népszerű".

    A gyártó oldalán nem találtam műszaki eltérést a P2314H és P2414H között (kivéve ugye a panelé méretét). Itt a PH-n pedig inkább a U2312HM, és a P2414H-kel kapcsolatos infókba futottam bele.
    Előbbiről úgy tudom előfordulhat, hogy PWM-es példányt sikerül beszereznem, erősebb a fényereje, és jó a válaszideje. Utóbbi PWM mentes, picit "modernebb" dizájn jellemzi, gyengébb a fényereje és ennél sincs komolyabb input lagg. Most ezekből azt raktam össze, hogy akkor a P2314H-nál
    - sincs észrevehető input lagg, ergó játékra alkalmas
    - nincs PWM (ez kedvező lenne számomra)
    - alacsonyabb a fényereje mint az U2312HM (kisebb az IPS bevilágítás)

    Ha tévednék javítsatok ki pls!

    Elvileg ma rendelném a P2314H-t, de egyre érdekesebb dolgokat olvasok itt a fórumon, és egyre jobban elbizonytalanodok. (Főleg hogy nekem is NVIDIA kártyám van GTX 660 TI).

    :R

Új hozzászólás Aktív témák