Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyacinto

    tag

    Feltenném én is a a téma indító kérdést kissé kibővítve: milyen monitort vegyek használtan körülbelül negyvenért? Egyáltalán megéri e használtan venni, vagy vegyek újat ennyiért? Láttam az aprón, hogy egy üzlet hirdet válogatott, tesztelt használt monitorokat és ez elgondolkoztatott...

    Elsődleges cél az internetezés, office programok és több-kevesebb játék. Szóval általános felhasználás, mindenből egy kicsi, semmiből semmi professzionális. ( Mondjuk a szövegszerkesztést,fogalmazást művelem felsőbb szinten, de annak meg majdnem mindegy hogy milyen a monitor. Majdnem... ;) ) . Egy Gigabyte/Ati Radeon HD 5750-es 1GB memóriával képezné a képet, már amennyiben ez számít.

    Persze felmerül a kérdés, hogy mit gondolkozok itt, ha majdnem tökmindegy. Nos, azért, mert, hogy az első hozzászólás zárómondatát idézzem, az élet túl rövid ahhoz, hogy egy sz@r monitort lessek :D.Az IBM P275-ösöm után minden TFT olyan izé :D, az Eizo után meg pláne. (Az Eizot a munkahelyen találtam eldugva, kettőt is és le is csaptam rájuk, bár elég régiek, de hozzák az a márkától elvárt pro szintet.) Engem is elkényeztettek a CRT-k :DD . Csak ugye a helyhiány miatt egyiket sem tudom használni így marad a lapos monitor :( . Jelenleg Samsung SM943N-t használok (ajándékba kaptam), szóval nagy előre lépés lenne egy másik monitor aminek legalább van egy DVI bemente...

    Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

Új hozzászólás Aktív témák