Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya200

    csendes tag

    Sziasztok szerintetek melyik jobb QD Oled vagy WOLED?
    Két monitoron gondolkodok, az Alienware aw3423dwf vagy az új lg 34gp950g-b. Bár az lg még nem jelent meg de mostanában esedékes. Elvileg mindegyik 10 bizes panel és hdr10. Leginkább játékra nyílván, de Photoshoppozni is szoktam. Számítana a hdr is. Félsötét szobában lenne használva, az lg elvileg drágább lesz, ha jól láttam 1300 dollár, annyiért ott az Asus oled monitora is. Mindenképp 34" ultrawide oledet szeretnék, de a korábbi monitorok mint a g8 oled még nem az igazi. Olvastam hogy pl philips-nél is érdemes 4 óránként kicsit pihentetni a beégés miatt. Nem tudom mennyire valós ez. Én nem szeretnék figyelni ilyenre.. azért gondolkodtam lg-be mert már van egy lg oled tv-m és semmi baja. De al Alienware-ra pl 3 év gari van beégésre..meg olcsóbb is lehet olyan 3-400 közt van az ára, az Asus meg túl drága, nem adok érte 5-600k-t. Jövő hónapba vennék vagy monitor vagy vga. De a vga nem sűrgős a mostani is szépen muzsikál. Ja meg esetleg eladó lenne a mostani Samsung 34j791wtu az mennyibe menne el? 3440x1440, ultrawide, QuantumDot-os de hdr az nincs.

Új hozzászólás Aktív témák