Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mucsácsó #101714 üzenetére

    nem rémlik, default volt, hónapokig nem is állítottam semmit
    nekem jó lesz most a 24"/1080p, azért annyira nem urizálunk ( : ha tetszik akkor lehet majd ksőbb 27"/1440p, de ahhoz már vga-t is cserélnem kell, össz + laza 180-200e, annyira azért nem merülök bele, így is "brutális" változás notebookról közel 10 év után "komolyabban" asztali elé ülni
    nekem is a 24g2u tetszik, és pont kevés boltban kapni, a g1-et 53e körül meg tudnám szerezni - majd később megosztom itt is ha sikerül más rendelésem -, igazából pár ezer ft nem oszt/szoroz, samsungtól elment a kedvem az biztos, qled ide vagy oda, túl magas az fs tartomány alja, aoc-nál sokkal jobb, gar is több, olcsóbb is, gsync nem hektikus..pffff :)

    dargelot
    nem mondtam h rossz lenne akár netezni 60hz-en, azt mondom, 144hz-en biztos sokkal jobb ( :
    én esetemben kb csak játék lesz a gépen, ha meló részemről kattintgatás aztán csinálja, tehát nem érdekel böngészés, filmek, olvasgatás, arra van más, de aki játék mellett ezeket is csinálja - vagy nem is játszik, csak ezeket csinálja -, leírások szerint már akkor is sokkal nagyobb élményben lesz része
    ki kell ezt próbálni :K ha nem fog tetszeni elmondom azt is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák