Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sdd2

    veterán

    válasz _NCT #36523 üzenetére

    Most itt nem a ZTE-re utaltam ahol én is legelsőre egy costum ROm-ot tennék fel. Azok olyan telefonok amiket a gyártó nem supportol. :K

    Én x10 mini-n használtam costum ROM-ot és még a kernelt is kicseréltem. Gyorsabb volt a gyárinál de hosszabb távon belassult és míg a gyári azt a szintet minden helyzetben hozta addig a costum rom nem. A samsungra a sony ericssonra és talán az LGre iagz az hogy nincs jobb rom a gyárinál. Én ezt tapasztaltam és aki costum rom-ot használ ilyen készülékeken az is beismeri.

    De a ZTE, Huawei meg ilyenekre jobb a costum mint stock de a többire nem. :N

    De ha te azt mondod hogy hardveresen nem elég rá a blade az ICS-re meglepődnél. Az x10 mini-ben ugyan az a hardver van és csinálják rá az ICS-t ami fut is rajta és nem akadozik.
    Ez is erős kijelentés volt :P

    De a lényeg az hogy mint ahogy a tesztelők én is azt nézem hogy a gyártó supportolja-e a készüléket vagy nem. Szerintem nem szeretne zsákba macskát venni hogy most lesz vagy nem lesz rá ICS. De ez már mindenki magán ügye. :K

    Zsolt_72

    Ugyan ez a válaszom.

    [ Szerkesztve ]

    Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Új hozzászólás Aktív témák