Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    válasz krx21 #2158 üzenetére

    Nagyon nagyon OFF:

    Sajnos...kici ocó munkabér
    De rábasznak az EU meg az USA-ban is..vissza fog ez ütni többszörösen kőkeményen keményen.
    Egyrészt az ottani bérek már emelkednek, elégedetlenek az emberek, ha megzuhan a gazdaság ott is akkor vége lesz a dalnak. Akár egy 3. VH se lehetetlen...képzeld el megindul 100-300 millió kínai a világba
    (múltkor voltam pesten hát legalább 10-20 ázsiait kínait láttam, egy se csóringer kocsiban ült...én meg nem haladok egyről a kettőre a saját országomban)

    Másrészt egy olyan fogyasztást kezdtek generálni amit képtelenség kielégíteni...értsd belerokkkan a Föld.

    Harmadrészt a kínai mentalitásból eredően: minden szellemi terméket lopnak, így amit az Európa, USA Japán felépített kifejlesztett hosszú évtizedek alatt, azt ellopták 5 perc alatt fél év mulva már gyártják is... majd nagymértékben ontják a világra a termékeket, és Efféle szabadalmi jogokra köpnek nagyívvel....saját fejlesztéseik, pár dologtól eltekintve súrolják közben a nagy 0-át, erre a legjobb példa a multinaci cég ahol dolgozok és a az egyik fejlesztőközpont kint van Kínában. Nincs olyan év hogy ne lenne komoly tervezési hiba és készülék visszahívás.

    Nem tudom hogy nem veszik észre a Multinacionális cégek vezetői hogy ha semmit nem gyártatnak az eladó országban akkor előbb utóbb nem fogja megvenni senki, mivel nincs miből. Másrészt a szellemi tulajdon lopás esetén előbb vagy utóbb megfogják tanulni hogy kell jobbat tervezni, értsd kőkemény konkurencia lesz.

    Az egyetlen ellenszer az lenne, hogy minden ország azt mondaná hogy kínai import STOP

Új hozzászólás Aktív témák