Új hozzászólás Aktív témák

  • genius91

    csendes tag

    Sziasztok. Most nézem először ezt a témát és azt látom,hogy kimosták az agyatokat a sok marketingdumával.

    Én is klímaszerelő vagyok 2éve,szereltem minden féle klímát már. Tapasztalataim,hogy a PANASONIC UE,RE és a luxusklímának nevezhető E szériás gépek a legjobbak. Mind inverteres és nincs bennük felesleges marketing. Az UE és az RE modell is csak sima inverteres,az E szériásban már van ionizációs alapon működő légtisztító rendszer ami tényleg működik nem úgy mint a samsungokban a led meg uv meg fullhd(?!) légtisztító tehcnológia. Elmondom nektek,hogy csak a nagyobb márkákban (Daikin,Mitsubishi,Toshiba,Fujitsu,Pana,LG) van meg belül is az ami rá van írva a dobozra. Ezeken a kis gyártókon csak röhögni tudunk. Samsung klímát pedig soha a büdös életbe nem vennék. Amíg működik addig jó,de készüljetek fel,hogy a Samsungnak a meghibásodási aránya 10%!!!!! Tehát 1000ből 100 szar! Panasonicnál ez 0.2% tehát 1000ből 2 ami gyárilag rossz lehet. A két év alatt rengeteg panasonicot szereltem fel és egy volt ami gyárilag kültéri panel hibás volt,a panasonic levélben kért elnézést az ügyféltől és 2napra rá meg volt az új kültéri.
    Szóval ezt tartsátok észben szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák