Új hozzászólás Aktív témák

  • omi28

    csendes tag

    Sziasztok!!!
    A közelmúltban történt élményeimet akarom megosztani veletek.
    Kb egy hónapja nagyon boldog tulajdonosa vagyok egy Cooler Master Cosmos 1000-es háznak. Előszőr is egyetlen negatívumot tudok írni, hogy más ebből a pénzből egy komplett gépet vesz... :W
    Megyek a boltba, oké megvan a cucc, nézem a dobozát hát kb egy kisebb konyhaszekrény simán beleférne. :Y :Y
    Természetesen ki kellett bontani, az eladók is szerették volna megnézni itt jött a köv. meglepi, bár írták a neten hogy majd 20 kiló, de tényleg alig bírtam kiemelni a dobozból.
    Maga a ház gyönyörű, de tényleg, igaz hogy nem csiricsáré, meg nem világít, meg ablak sincs rajt, de ha valaki mint én a visszafogott eleganciát kedveli hát odatesz. :K :K
    Belülről akkora hogy mondjuk a kishugom simán be tudna költözni. komolyan egyszerüen egy 8800 Gtx röhögve elfér és. a kábeleket simán eltudom vezetni az alaplapot tartó lap mögé oldalra, pápá dzsungel.Alapból 4 db 12cm-s venti van benn, ami szerintem igen halk, persze ki mennyire vásott fülü, de mondjuk nekem bekapcsolás után meg kellett néznem, hogy tényleg mennek e mert nem hallottam.
    a súlyról még annyit, hogy van egy lg 52X-es kombóm, ami ugy mint egy helikopter ha ugy igazán nekidurálja magát. a ház meg sem rezzen teljesen elnyeli a rezgéseket, és a hangot is
    kb negyedére redukálta.
    A táp helye alul van kialakítva, ami szintén nem egy rossz dolog. :R
    A vinyóknak külön kis rekeszek vannak, szám szerint hat darab, mindegyik vinyófogató csavar egy gumi csonkra ül rá , ami további zajcsökkenést eredményez. Az már csak halkan zárójelbe jegyzem meg, hogy annyi csavart, egyéb kütyüt adtak hozzá, hogy kb az
    unokám is abból fogja összerakni a gépét.
    Tehát nagyon komoly a cucc egy pillanatig sem bántam meg hogy megvettem, mindenkinek csak ajánlani tudom aki nem sajnálja rá.
    [L:http://prohardver.hu/hir/jon_a_cooler_master_uj_csucskategorias_haza.html]

Új hozzászólás Aktív témák