Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FID

    őstag

    válasz mcload21 #16584 üzenetére

    Amiről tudom, hogy képes erre az az Asus xonar Hdav 1.3 Ettől függetlenül Hd filmeket szoktam nézni gépen pont ez miatt. Jelenleg soundblaster reacon 3d (i-m) van. 3rca val összekötve az erősítővel. Csak olyat töltök le ami dts vagy hd audio. Nem érzem azt, hogy kevesebb lenne mint egy rendes hdmi dekoderes erősítővel.

    De házimozi topikot olvasgatván 300ezer alatt azt mondják, hogy tökmindegy mert nem hallod meg a hd audio többletét. Bár szerintem a dts és hd között sem hallják meg csak jól hangzik. Ha rossz egy film keverése azon a hd sem segít.

    Viszont abban igazuk van ,hogy az ilyen kis pc 5.1 7.1el nem sokra mész. Akár genius akár logitech z906 vagy a creative szettek.

    Pl z906 100k ennyiből olyat összeválogatsz ami 50x jobb.

    Veszel egy erősítőt 25-30ért normálisakat lehet venni használtan szép állapotban. Hangfalszett 5.0 nem rég volt itt 30ért jbl karcmentes állapotban. Aktív mély láda 15-20k ez mondjuk 80k már csak kábel kell amit 10k-ból megúszol.

    Nekem is 3 hónapba telt mire összeállt a rendszer, de nem bántam meg, hogy ez lett. Sokat vártam és vadásztam arra ami van most 30ezernél is több apróhirdetést átnézve ebay,olx,jófogás,vatera stb.
    Végül yamaha lett yamaha 5.1el +kifért még egy stereo szett is a pénzből. Még 2db yamaha hangfalpár előre és meg is vagyok. Így megvan a zene és a házimozi is. Szépen szól remek hangjuk van. Többre meg nincs szükségem.

    Lényeg a lényeg ne ugorj bele mindenbe elsőre.

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák