Aktív témák

  • vchrismw

    csendes tag

    Nos, türelmetlenségemnek nem tudtam parancsolni. :) Pár napja írtam, hogy kipróbáltam az MM-ben a S HD 201-est és számomra teljesen halk volt. Akkor javasoltátok, hogy inkább inEar-t vegyek fejhallgató helyett. Csak nem bírtam ki és elmentem az MM kék testvérkéjéhez, hogy körülnézzek ott is. És találtam valamit ami elnyerte tetszésemet. Ez pedig a HD 408. Ugye vittem magammal az iPod-ot azokkal a zenékkel amit hallgatni szoktam. Egyébként számomra tesztelni ilyesmit King's X-el tudok leginkább, a hangzás és a keverés, hangszerelés az áll a legközelebb a szívemhez. Szóval nagyon megtetszett a hangja a HD 408-nak, bár próbáltam egy Pana 120DJ-t is. Annak szebb hangja volt számomra, viszont hardveresen gyengébbnek tűnt. Értem ez alatt, hogy ott a helyszínen ahogy tettem fel a fejemre meg le, már a középső hajtogatós résznél féltem, hogy mindjárt szétesik. A Senikre meg ott a 2 év gari, ami nekem biztonságérzetet ad. Ellenben nem a HD 408-at vettem meg, hanem a 407-et, mivel jóval olcsóbb volt és elméletileg ugyanaz a kettő, csak ez nem szürke, hanem fekete. Biztos van ennél jobb is, nem igazán értek hozzá, de nekem ez eddig nagyon bejött a hangzása. És bár a metrón azért behallani a külső zajokat, de szépen szól és élvezhető még úgy is a zene. Egyébként olvastam ezekről a Fiio fejhallgató erősítőkről. Mit gondoltok érdemes lenne egy ilyenre beruháznom. Az E5 és az E1 között vacillálok, mert ugye iPod-om van, ahhoz jobb lenne az 1-es, de mi van ha időközben más lesz, akkor már nem fogom tudni azt használni. Viszont azt olvastam, hogy iPod-okon nem szabad a füles kimenetre erősítőt kötni, hanem a LOD-ra érdemes csak. Mit gondoltok érdemes lenne ezzel az összeállítással beruháznom majd egy ilyen Fiio-ra?

    Krisztián

Aktív témák