Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4nick8

    őstag

    válasz Evil Snowman #99174 üzenetére

    A Keychron M1 volt az első egerük. Már akkor sem volt értelme amikor megjelent mert akkor már mentek ki a lyukacsos egerek a divatból.

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Evil Snowman #99174 üzenetére

    a razerrel kapcsolatban igazat adok nektek, innováltak, csak abba az ársávba nem került értelmes fejlődés amit én relevánsnak tartok az átlag számára, amit én az 50-100 dolcsi közé tennék. értem én hogy csúcsszuper nanoseces latency meg minden de ha 150 dollár az engem már nem érdekel.
    meg szvsz a 4k is már a parasztvakítás kategória, a 8k meg főleg. persze technikailag nyilván jobb, de olyan minimálisan észrevehető az előnye, közbe meg az akkuidőt kinyírja.

    a korrekt wireless, súly és olcsóságból maximum az olcsóság ami igaz.
    akkor a dragonfly meg az attack shark amivel meglövöm ugyanazt mint a logitech-el és razerrel előtte, csak placebo? vagy szerinted nem vagyok kompetens megítélni egy termék minőségét úgy hogy személyesen használom, szétszedem, modolom? és akkor még az itteni javítgatásokat és a mérnöki hátteremet nem is említve.

    Szinte egy az egyben Viper V2 Pro shape. Mégis 79 gramm (Super Lightweight ahogy ők hivatkoznak rá a weboldalukon)
    a marketing bullshittet ne keverjük ide, láttunk már más gyártót ennél nehezebb egérre is könnyűként hivatkozni. azt én is utálom amikor sajtreszelő a cucc de annak ellenére mégis nehéz, gyártótól függetlenül.
    Felvilágostanál kérlek, hogy hogy lehet nehezebb az, ami az állításod szerint könnyebb?
    kérlek ne adj a számba olyan kijelentéseket amiket nem tettem, köszönöm

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • ferni

    őstag

    válasz Evil Snowman #99174 üzenetére

    "Viper V3-ból jelenleg csak a Hyperspeed van, ami az adott modell család olcsósított változata. V3 Pro-ról még semmi hír jelenleg."

    Hogyne lenne.
    Profi CS2 versenyzők élesben használták már az év egyik legnagyobb versenyén meg egy előtte lévőn is. 3 profiról fix tudok, akik használják.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Evil Snowman #99174 üzenetére

    "Az elmúlt 2-3 évben kib@szott sokat köszönhet az egér ipar a Razernek, csak mondom. Optikai kapcsolók egérbe, első 4K majd 8K wireless technológia stb."

    Tehát semmi túlságosan relevánsat. :DDD

    100-ból 97 embernek ezek csak fölösleges árnövelő faktorok. Jó, az optikai kapcsolók azok nem, de egyrészt ezeket valaki vagy szereti vagy nem (én pl. nem annyira), a cseréjük alternatívái nagyon korlátozottak, és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ebben ők voltak az elsők. Már a 2020-as CM MM720-ban is az van, de emlékeim szerint évekkel előtte optomechanikus kapcsoló volt valami szutyok A4Tech-ben is.

    A tömegben és felhasznált anyagokban nem jeleskednek túlságosan, és a PnP-t sem nagyon szeressék. Az újabb egereik pedig összeszerelési minőségre elég messze vannak a régi nagyágyúiktól (akkor is voltak ratyi cuccai, de akadt néhány kiemelkedően jó és strapabíró konstrukciójuk; golyós Boomslang, Diamondbackek, főleg a 3G előtti két generáció, első Krait, első két DA, Salmosa/Abyssus páros, bár az előbbivel előfordulhatot egy-két zavaróbb apróság).

    Szóval nem tudom. Azért tudok lőni, de nem érzem úgy, hogy túl sok köszönnivalóm lenne a Razernek. Egy G-Wolves-nak mondjuk annál inkább, ők legalább törekednek arra, hogy a Finalmouse-féle újításokat elérhetőbb áron kínálják a tömegek számára vagy épp kiszolgáljanak nagyon niche piacokat. Ebből a szempontból még egy Keychron is sokkal előrébb van, mint egy Razer (lásd M4 és M6, a billentyűzeteket inkább nem is mondom).

    A Loginak igen. Annak köszönhetünk a legelső kereskedelmi forgalomban kapható egéren kívül egy MX300-at, egy MX500-at, egy MX518-at és egy G PRO Wirelesst. Tán még egy G305-öt is. Már, amit tényleg érdemes megköszönni, a múltat, és a belőlük sarjadó eredményt ismervén.

    Értem én, hogy kígyó, meg minden, de túlértékeled, I'm telling you.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák