Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Tsebacsi #98667 üzenetére

    Nem szabad azért boomernek sem lenni, tudom tudom kemény szavak, de nem jó a múltban ragadni miközben a technológia elszalad mellettünk. Engedd át magad az érzésnek inkább. A Synthwave által ajánlottak közül, amivel eddig dolgom volt:
    1. Lamzu Atlantis, most szervizben van (görgő hiba), azt használtam lately és endgame egér, tényleg nagyon jó, nyilván ha a fogás is tetszik, de ez minden egérre igaz. Jók a gombok rajta nagyon.
    2. Xtrfy M42, ebből a vezetékest használtam anno, ez is baromi jó, a gombok talán puhábbak mint a Lamzun, főleg az oldalsó, de az Xtrfy is egy megbízható márka, jó cuccokat csinál, nem kell félni tőle.
    3. Endgame Gear XM2we, ezt tervezek most venni, de a korábbi vezetékes verzióit használtam és ez is, mint a neve is sugallja endgame egér. Német precizitás és keménység jellemzi, a fő gombjai jó kemények, nekem ez az ami eddig a legjobban bejött így feelingre, mert szeretem érezni, hogy lenyomtam a gombot, mint pl. egy machanikus billentyűzet esetében. A neten gyakorlatilag nem fogsz találni olyan review-t, ahol nem azt mondják, hogy ez az egyik legjobb egér valaha, igen annyira jó. A borítás a legjobb a piacon. (számomra a főgombok is)

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tsebacsi #98667 üzenetére

    Ha mindig az alapján vásároltam volna, hogy mit tudok megtapodni előtte, nem lennék túl több tucat cuccon. :))Túlspilázod. Megveszed, kipróbálod, ha nem tetszik, elállsz. Egyébként még a Pixelben és az Alza kiállítótermében is lehet tapicskolni pár dolgot. Ezeken a helyeken biztos több értelmes lesz kinn, mint egy MM-ben.

    Mindenesetre manapság már Kánaán van a jó egerek világában, szó szerint összehasonlíthatatlan a 15-20 évvel ezelőtti állapotokkal.

    "Az általad mutatottak engem kicsit a régi Microsoft Intellimouse Explorer 3.0-ra emlékeztetnek,"

    Feltételezem, az Xlite/EC-kre gondolsz. Nem sok közük van a 3.0-hoz, azon kívül legalábbis, hogy ezek is jobbkezesek. Teljesen mások kézben (van itthon Xlite és 3.0 is). A 3.0 ki akar esni a kezemből, az EC2 meg a kedvenc ergo formám.

    "Igyekszem párat kipróbálni a javasoltak közül, csak hogy ne lehessen engem dogmatikusnak nevezni"

    Nekem végülis nyolc, csak neked akarok jót.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák