Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz FireKeeper #98120 üzenetére

    Szerintem ez utóbbi programozái módra gondol a költő, csak ugye mivel Razer-e van, ezért fogalmazott így, mert a Razer programozóinak emberiség ellenessége odáig terjed, hogy ha nem fut a Synapse, akkor még jóformán a DPI-t se jegyzi meg az egér, csak ami gyárilag bele volt állítva.
    Ez az egyetlen oka hogy nem vagyok razer mániás és megértek mindenkit aki a márka ellenbeszél, pedig imádom a tartarus V2-met, annak ellenére hogy az én kezemhez kicsit nagy, távol van a felső sor.
    Ahogy az alap bill kiosztás olyan vacak hogy megértem azokat akik egyből visszacsomagolják, azzal a felkiáltással hogy ha alapból ilyen sz.r akkor meg se nézik mit tudhat, mert fejétől bűzlik a hal. :D

    De a Synapse-ot azért gyűlölöm szívből, mert ezzel a kifogással direkt elhagyták az írható fedélzeti memóriát az eszközökből.
    Pedig imádom hogy ennél be lehet állítani a fire effektnél 2 eltérő szín közötti lélegzést, ami nem 0 fényerőről indul mint más gyártóknál...így amikor a 2 PC között váltok a KVM-el, mindig tudom mikor dobta el magát a tartarus és mikor nem érzékelte a synapse a felcsatlakozást, mert ugye vissza áll az alap RGB is...

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák