Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Santi22

    aktív tag

    válasz mqm #97745 üzenetére

    Megnéztem jópár review-t, elöljáróban, amit én láttam róla, amit itt is írtak, hogy 79g nem éppen könnyű, inkább átlagos súly, de nekem a 74g msi is könnyed volt, szerintem ezzel nem lesz problémám, mert most is 80g feletti egerem van. Ezen kívül a felületre írták, hogy csúszós lehet, bizonyos kezeknek érdemes griptapelni illetve, hogy az oldalra gyárilag kialakított mintázat nem minden kézhez és fogáshoz passzol, pl aki oldalt fentebb fogja az egeret ott már nincs minta, mert az oldalról a gombok alatt végződik. Végül a talpakra volt olyan megjegyzés, hogy nem siklik úgy, mint a vetélytársaké, de volt olyan aki le se vette a védőfóliát a skatekről, úgyhogy ez lehet user error is.
    Gombokról, görgőről én problémát nem hallottam, de írok majd róla neked, főleg mert az msi-t például azért vittem vissza.

  • Santi22

    aktív tag

    válasz mqm #97745 üzenetére

    Megjött a Keychron M3, de most jöttem melóból kb 10 perce használom, úgyhogy első benyomásokat fogok írni.
    Gombokkal minden rendben van, egyik sem lötyög. Görgő is teljesen oké és abszolút halk.

    Méretbe viszont számítani kell arra, hogy nagy. Nekem 18,5-es tenyérhez és a fogásomhoz jó, viszont azt mondom 18-as tenyér alatt érdemesebb lehet az M3 Mini-t választani. Ami egyébként csak fél centivel rövidebb, meg 2-3 mm-el keskenyebb és laposabb, szóval nem annyira emiatt mini, hanem inkább súlyban a mini csak 55g, ez 79g.

    Szoftver:
    Ezzel volt időm egyelőre foglalkozni, nagyon kis faék cucc, de emiatt nem is eszi a gépet, valami pár mega ramot kér, procihasználat gyakorlatilag nulla. Mindemellett nem szükséges futtatni állandóan, mert belső memóriás az egér, amit beállítottál a szoftverben azonnal megjegyzi, nem kell autorunra belőni a szoftvert rendszerindításhoz.
    Amit hiányolok kicsit most ilyen rövid idő alatt:
    - Nem jelezi ki a töltöttséget százalékosan, csak csík van, elvileg a mini maces szoftvere már tudja ezt, úgyhogy lehet nemsokára jön update ehhez is.
    - Minden gombja programozható, viszont nem lehet profilváltásra programozni egyik gombot se
    - RGB kb fél perc alatt lekapcsolja magát, ha nem használod, ez jó, viszont nem állítható, hogy pl ha te azt szeretnéd, hogy 5 perc tétlenség után lője csak le
    - Nem állítható low battery warning, ha pl azt akarnád, hogy már 30%-nál jelezzen, nincs erre lehetőség

    Így egyelőre hirtelen ennyi, de ha kérdezel (kérdeztek) róla valamit, válaszolok szívesen, ha tudok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák