Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz telya #8956 üzenetére

    tenyleg? hat szerintem igenis szamit gamingnel a suly... nekem a szamomra legjobb (kedvenc) eger az 90gramm. napi ha 6-8 orat fogod es cibalod akkor igen is szamitanak a 10 grammok... hat nemtudom nekem kellene e a suly hiszen ha az osszes nehezeket kiveszem akkor is nehezebb 90grammnal... akkor minek is a sulyozas???? az a 10+ eves jatek megjelenese ota kint van a WCG-n. mirol beszelunk??? az hogy az operacios rendszered hogyan kezeli az egeret az teljesen fuggetlen attol milyen alkalmazast futtatsz a gepen lehet az a barbie fashion designertol a crysis 2-ig. a program nem tesz kulombseget golyos es sugarhajtasu eger kozott. a beviteli eszkoz infoit az oprendszer reagalja le nem a szoftver. itt csak megjelik es latod mit iranyitasz... most a moovement peldak azert jok amiket hoztam mert csak az tudja megcsinalni aki gyakorolja stabilan vagy pedig az aki hasznalja is.. 7 ev versenyzes utan benne van a kezemben nem szoktam elbaszni csak nagyon ritkan.. hiddel minden baromira rendben van.. tudom hogyan kell egy egeret tesztelni azert baszodok a kulonfele beallitasokkal. (de ahogy elnezem eletedben nem csinaltal ilyet) elolvastad hogy ez a legjobb a piacon vettel egyet mert sokan hasznaljak es hypolod te is... nem erted miert szorakozom win beallitasssal? hat hogy mukodjon az eger es ne csinaljon nekem felesleges dolgokat.. a driver is winbeallitasokat ir felul... minek a driver ha felulirom magam a winben -1 folosleges program ami ha lenne kb olyan dolgok beallitasa szolgalna csak amiket nem hasznalok.. menetkozben allitani a dpi-t??? legnagyobb hulyeseg szerintem +2 szarul elhelyezett idegesito gomb... a jatekon tehat nem mulik milyen hardvert hasznalsz beviteli eszkozkent... (nyilvan egy skennerrel vagy egy webcammel nem fogsz quake warsozni) miert allitom kulon a horizontalis es wetikalis erzekenyseget? mert igy szoktam meg es jobban tudok loni vele. legalabb 4-5 db g500at probaltam es mindegyik ezt csinalta ha belottem rajta a szamomra optimalis korulmenyeket. miert? ha miert?? magyarazzad akkor mind a 4-5 darab szar volt meg poros??? vagy csak egyszeruen hibazik az egertipus....

    Ribi: meghajlok tudasod elott... az en tudasomrol meg lehet reklamalni a BME matematika es fizika es mechanika tanszeken hogy miert engedtek at 4es jeggyel (muegyetem R epulet)... biztos a professzoraim nem vagjak annyira mint te... egybekent a rantas es a rangatas kozott van kulombseg... (min. 15cm)

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák