Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz iamthesonar #8958 üzenetére

    soha nem irtam, hogy nem szamit a suly. csak azt, hogy az a 10 gramm nem szamit semmit. sztem ha a ket kezedbe adnanak ket ennyivel eltero cuccot, becsukott szemmel joesellyel meg sem tudnad mondani, hogy melyik melyik.

    az pedig amit az oprendszerekrol meg egerek kezeleserol mondasz, az mind nagyon szep, es jo, de mind tudtam is, nem mondtal ujdonsagot. az biztosan nem mindegy, hogy az oprendszer masodpercente 100 vagy 1000 egeresemenyt kuld a programnak. ha latszolag teljesen rendben reagal az eger (marpedig ennek kell lennie a helyzetnek), akkor ha egy adott programban megis mas tortenik, az nagyon valoszinutlen, hogy pont az eger hibaja. semmivel nem tudod alatamasztani, hogy barmivel rosszabb lenne barhol az eger, csak annyit tudsz mondani, hogy egy konkret oskovulet jatekban (amit mellesleg 2003-ban frissitettek utoljara, amikor meg kvazi nem is letezett mas, nagyobb frekvencian mukodo eger) az egyikkel valami altalaban sikerul, a masikkal meg nem, ez edeskeves, hogy barmifele objektiv kovetkeztetest le tudj vonni. ha ki tudod mutatni, hogy tenyleg pontatlan az eger vagy idonkent megall, akkor lenne oke, de ilyet nem fogsz tudni kimutatni, hacsak nem selejtes a peldanyod. legalabbis a szintetikus tesztek szerint teljesen preciz a pontossaga, es nekem 2 ev alatt egyszer sem allt meg, pedig napi szinten orakat hasznalom.
    dpi allito gomb pedig mx518-on is van, szoval ez egy enyhe ongolnak tunik. illetve mivel mind2n at lehet allitani a gombokat, igy kb tokmind1 is az egesz.
    fogalmam nincs, hogy hogy csinaltad, hogy mind a 4-5 szarnak tunt, de en a helyedben a windows egerbeallitasokhoz hozza sem nyulnek, megbizonyosodnek rola, hogy ez egeren fent van az 1.1-es fw, a driverben beallitanam, hogy ne az os egerbeallitasait hasznalja, gyorsulas kikapcs, dpi ertekek es gombok beallitasa es ennyi. azon se csodalkoznek, ha pont azert mukodne szarul nalad, mert ennyire elvarialod a beallitasokat.
    ha pedig azt akarod, hogy ugyanugy mukodjon a ket eger, akkor hz-re miert allitanal be kulonbozo ertekeket:
    " mx518: 250hz g500: 400hz"? mellesleg remelem elirtad es 500 hz-re gondoltal g500-on, 400 hz-re ugyanis tudtommal hivatalosan nem is lehet beallitani es a letjogosultsaga is alaposan megkerdojelezheto lenne...

Új hozzászólás Aktív témák