Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz gyuszmo1 #19910 üzenetére

    Ezt a V-track technológiát kipróbálnám. Bár ahhoz, hogy sikeres legyen szükséges, hogy ne csak a szenzor legyen forradalmi, hanem az általa generált jeleket feldolgozó és továbbító egységek is. Illetve továbbra is fontos, hogy maga az egér kényelmes legyen, minőségi anyagokból, amit az a4technél a legtöbbször elfejtenek. Én szurkolok, hogy valami tényleg előremutató dolog legyen ez a v-track, mert a lézer nem vezet sehová, az biztos.

    Vélemény: Vedd meg és írd le a tapasztaltaid ide pár óra, pár nap és pár hónap után majd egy-két év múlva, tanuljunk a hibádból vagy okosodjunk a szerencsédből. :DD Mindenesetre mivel új dolog, nem lehet tudni, hogy beválik-e?

    GeriCool: A zalman egér felejtős, szerintem. Nekem egyszer volt zalman perifériám, 5.1-es füles és elég merev volt a műanyag, amiből öntötték, a technika amit beleraktak jó volt, csak a körítés... az nem. Egyébként ha jól tudom az ilyen perifériáikat nem ők gyártják, csak cimkéztetik. Én a helyedben keresnék egy a4tech x710 egeret.(pár sorral feljebb szidtam a márkát :DDD ) Jó kis egérke, teszi a dolgát, sokaknál bevált, ilyen zalman egeret még nem láttam élőben és embert sem aki használt volna. Így nehéz róla véleményt mondani. Ha bevállalod mindenképp írj ide pár sort róla (:

Új hozzászólás Aktív témák